– „Bajki 5 minut przed snem” Urszula Gerlach

Bez względu na to, czy Twoje dziecko zna Lucky i jej wiernego mustanga, czy też nie, koniecznie dajcie się porwać tej opowieści. Z pewnością zechcecie spędzić z nią więcej czasu niż tylko tytułowe 5 minut!

Wspaniała wiadomość dla wszystkich wielbicieli telewizyjnego serialu Mustang Duch Wolności. Nakładem wydawnictwa Harperkids właśnie ukazała się książka „Spirit Riding Free. Bajki 5 minut przed snem” Marty Stochmiałek i Urszuli Gerlach, w której znaleźć można 6 opowieści na podstawie serialowej wersji bajki. To fantastyczna opowieść o przepięknej przyjaźni między dziewczynką a koniem.

Główna bohaterka Lucky i jej ukochany mustang Duch wraz ze swoimi przyjaciółmi przeżywają ciekawe i pełne emocji przygody w Miradero – miasteczku, do którego 12-letnia bohaterka przeprowadza się wraz ze swoim ojcem. Tam poznaje Pru i Abigail, które staną się jej najlepszymi przyjaciółkami i towarzyszkami niesamowitych wypraw.

Nie trzeba być fanem siodła, by pokochać Lucky i Ducha, bo „Spirit Riding Free” to pełna ciepła opowieść, która uczy dziecko, że prawdziwej przyjaźni nic nie jest w stanie zniszczyć. Ciekawe historie umilą niejeden wspólny wieczór i pomogą wyciszyć się przed snem.

„Spirit Riding Free” to kolejna odsłona serii Bajki 5 minut przed snem. W serii ukazały się już Smerfy, Masza i Niedźwiedź, Bing i inne telewizyjne bajeczki, które cieszą się ogromnym zainteresowaniem ze strony dzieci, chętnie sięgających po papierowe wersje ich ulubionych seriali. Marta Stochmiałek jest autorką innych bajeczek z serii oraz kolorowanek z bajkowymi bohaterami.

Źródło: https://www.taniaksiazka.pl/spirit-riding-free-bajki-5-minut-przed-snem-marta-stochmialek-p-1499204.html

Back to top
Serdecznie zapraszamy na "Wieczór kolend i pastorałek" Więcej...         Informacja dotycząca składania wniosków na zakup preferencyjny paliwa stałego dla gospodarstw domowych Więcej...         Serdecznie zapraszamy na "Wieczór kolend i pastorałek" Więcej...         Informacja dotycząca składania wniosków na zakup preferencyjny paliwa stałego dla gospodarstw domowych Więcej...         Serdecznie zapraszamy na "Wieczór kolend i pastorałek" Więcej...         Informacja dotycząca składania wniosków na zakup preferencyjny paliwa stałego dla gospodarstw domowych Więcej...         Serdecznie zapraszamy na "Wieczór kolend i pastorałek" Więcej...         Informacja dotycząca składania wniosków na zakup preferencyjny paliwa stałego dla gospodarstw domowych Więcej...