– „Aż gniew twój przeminie. 4” Asa Larsson

Zakochani nastolatkowie, Wilma i Simon, nurkują późną jesienią w jeziorze Vittangijärvi, na dnie którego spoczywa kilkudziesięcioletni wrak samolotu. Ktoś uniemożliwia im wyjście na powierzchnię, blokując przeręblę drzwiami. Młodzi ludzie giną pod lodem.

Śledztwo prowadzą znani z poprzednich powieści Larsson komisarz Anna Maria Mella i Sven Erik Stalnacke. I tym razem włącza się w nie Rebeka Martinson, która pracuje w Kirunie jako prokurator.

Najbardziej pomocna w rozwikłaniu zagadki okaże się… sama Wilma. Jak to możliwe?

Tajemnic w tej powieści jest znacznie więcej.

Źródło: https://www.taniaksiazka.pl/az-gniew-twoj-przeminie-asa-larsson-p-1671552.html?q=a%bf+gniew+tw%f3j+przeminie&sgtype=prodonecol

Na cykl książek z Rebeką Martnson składają się tytuły: 1. „Burza słoneczna”, 2. „Krew, którą nasiąkła”, 3. „I tylko czarna ścieżka”, 4. „Aż gniew twój przeminie”, 5. „W ofierze Molochowi”, 6. „Niegodziwość ojców”.

Back to top
Serdecznie zapraszamy na "Wieczór kolend i pastorałek" Więcej...         Informacja dotycząca składania wniosków na zakup preferencyjny paliwa stałego dla gospodarstw domowych Więcej...         Serdecznie zapraszamy na "Wieczór kolend i pastorałek" Więcej...         Informacja dotycząca składania wniosków na zakup preferencyjny paliwa stałego dla gospodarstw domowych Więcej...         Serdecznie zapraszamy na "Wieczór kolend i pastorałek" Więcej...         Informacja dotycząca składania wniosków na zakup preferencyjny paliwa stałego dla gospodarstw domowych Więcej...         Serdecznie zapraszamy na "Wieczór kolend i pastorałek" Więcej...         Informacja dotycząca składania wniosków na zakup preferencyjny paliwa stałego dla gospodarstw domowych Więcej...