– „Bzdurki czyli bajki dla dzieci i innych” Artur Andrus

„Bzdurki, czyli bajki dla dzieci i innych” to książka dla najmłodszych czytelników i nie tylko! Odkryj zupełnie nowe, pełne świetnych pomysłów wersje dobrze znanych nam bajek.

Znudziły Ci się opowiadane i czytane, te same bajki po raz setny? Czerwony Kapturek czy Smok Wawelski przejadły się Twojemu dziecku? Koniecznie sięgnij po „Bzdurki, czyli bajki dla dzieci i innych”, gdzie nie ma mowy o monotonii.

Czerwony Kapturek ma dość bycia wyciąganym z brzucha wilka, Kopciuszek gubienia pantofelka, a uciekanie z piernikowej chatki przez Jasia i Małgosię jest już niemodne! Teraz dostajemy świetną okazję, aby poznać smoczycę Eulalię Wawelską, Dziadka Niejadka i niedźwiedzia, który uciekł z lasu.

„Bzdurki, czyli bajki dla dzieci i innych” to książeczka pełna kolorowych ilustracji, rozbudzających wyobraźnię i kreatywność. Przykuwają wzrok oraz sprawiają, że każda historia staje się jeszcze bardziej atrakcyjna. Szukasz powiewu nowości? Właśnie trafiłeś idealnie!

Artur Andrus jest polskim dziennikarzem, poetą, autorem tekstów piosenek, piosenkarzem, artystą kabaretowym i konferansjerem. Autor wielu książek, między innymi: „Popisuchy”, „Każdy szczyt ma swój Czubaszek” (z Marią Czubaszek), „Boks na ptaku, czyli każdy szczyt ma swój Czubaszek i Karolak”, „Blog osławiony między niewiastami” oraz „Vietato fumare, czyli reszta z bloga i coś jeszcze”.

Źródło: https://www.taniaksiazka.pl/ksiazka/bzdurki-czyli-bajki-dla-dzieci-i-innych-artur-andrus?q=bzdurki%2c+czyli+bajki+dla+dzieci+i+innych&sgtype=prodonecol