– „Amok” Izabela Janiszewska

rzymająca w napięciu powieść kryminalna, która obnaży wszystkie słabości bohaterów. Zobacz, jak niebezpieczna może być przeszłość i wszystko to, co usiłujesz pozostawić za sobą.

„Amok” to trzecia, po „Wrzasku” i „Histerii”, część serii o Larysie Luboń i Bruno Wilczyńskim. Tym razem komisarz Wilczyński skupia się na poszukiwaniach zaginionej policjantki. Jednocześnie jednak daje się wmanewrować w bardzo niebezpieczną grę, w której uczestnictwo tylko w najlepszym razie grozi śmiercią.

Policjant nie może sobie pozwolić na ani jedno potknięcie, bo w przeciwnym razie może zaprzepaścić dosłownie wszystko. Zabójca, który nie daje się złapać i zawsze jest o krok przed ścigającymi go funkcjonariuszami, bawi się z nim w kotka i myszkę, powoli doprowadzając go do szaleństwa.

Larysa Luboń, jako reporterka, stara się dotrzeć do prawdy na temat tajemniczej śmierci pewnej bezdomnej z Dworca Centralnego, Lady Di. Jak się okazuje, wszelkie ślady skupiają się wokół rodziny Hallerów. Dziennikarka musi się liczyć z tym, że właśnie wsadziła kij w mrowisko i nigdy nie zdoła tego cofnąć.

Zarówno Luboń, jak i Wilczyński, będą musieli dokonywać wyborów, przez które ujawnią wszystkim, jacy są naprawdę, obnażając wszelkie głęboko skrywane cechy. Czy wytrzymają tę presję?

Źródło: https://www.taniaksiazka.pl/amok-izabela-janiszewska-p-1513281.html?q=amok&sgtype=prodonecol

Back to top
[PROMOCJA] Film promocyjny Gminy Witonia Zobacz         [INFORMACJA] Teraz możesz poznać historię i zabytki gminy Witonia w zakładce "Historia" dostępnej pod menu "O Gminie" lub tutaj         [INFORMACJA] Dodatek osłonowy. Sprawdź         [INFORMACJA] Nowe świadczenie dla osób niepełnosprawnych Więcej...         [INFORMACJA] INFORMACJA o sprzedaży węgla” Więcej...         [KONKURS] Konkurs recytatorski „Pięknie być człowiekiem” 2024 Więcej...                 [PROMOCJA] Film promocyjny Gminy Witonia Zobacz         [INFORMACJA] Teraz możesz poznać historię i zabytki gminy Witonia w zakładce "Historia" dostępnej pod menu "O Gminie" lub tutaj         [INFORMACJA] Dodatek osłonowy. Sprawdź         [INFORMACJA] Nowe świadczenie dla osób niepełnosprawnych Więcej...         [INFORMACJA] INFORMACJA o sprzedaży węgla” Więcej...         [KONKURS] Konkurs recytatorski „Pięknie być człowiekiem” 2024 Więcej...                 [PROMOCJA] Film promocyjny Gminy Witonia Zobacz         [INFORMACJA] Teraz możesz poznać historię i zabytki gminy Witonia w zakładce "Historia" dostępnej pod menu "O Gminie" lub tutaj         [INFORMACJA] Dodatek osłonowy. Sprawdź         [INFORMACJA] Nowe świadczenie dla osób niepełnosprawnych Więcej...         [INFORMACJA] INFORMACJA o sprzedaży węgla” Więcej...         [KONKURS] Konkurs recytatorski „Pięknie być człowiekiem” 2024 Więcej...                 [PROMOCJA] Film promocyjny Gminy Witonia Zobacz         [INFORMACJA] Teraz możesz poznać historię i zabytki gminy Witonia w zakładce "Historia" dostępnej pod menu "O Gminie" lub tutaj         [INFORMACJA] Dodatek osłonowy. Sprawdź         [INFORMACJA] Nowe świadczenie dla osób niepełnosprawnych Więcej...         [INFORMACJA] INFORMACJA o sprzedaży węgla” Więcej...         [KONKURS] Konkurs recytatorski „Pięknie być człowiekiem” 2024 Więcej...