– 14 lutego 2024 – Zapraszamy naszych Czytelników, a także tych którzy chcą zostać Czytelnikami Biblioteki Publicznej Gminy Witonia im. Ignacego Kamińskiego do walentynkowej zabawy – „Randki w ciemno z książką”!

Walentynki to super okazja do zakochania się w czytaniu, bo książka to świetny towarzysz na długie zimowe wieczory, bezsenne noce, weekendowy lub świąteczny odpoczynek.

Dlatego zapraszamy do wyboru książki, ale bez oceniania jej po okładce. – Dlaczego? – Wybierając nową książkę do czytania, często kierujemy się autorem, przeczytaną recenzją, opinią innych osób, marketingowym tekstem albo piękną okładką. Zdarzyć się może, że w ten sposób przeoczymy prawdziwą perełkę.

Co należy zrobić aby w wziąć udział w naszej akcji?

Jeśli jesteś już naszym Czytelnikiem, wystarczy jedynie przyjść do biblioteki i wypożyczyć zapakowaną książkę.

Jeśli jeszcze nie należysz do jednego z największych kół zainteresowań w naszej gminie, to może właśnie jest to ten moment aby dołączyć do grona Czytelników Biblioteki Publicznej Gminy Witonia im. Ignacego Kamińskiego  – zapraszamy!

Książki czekają od 14 lutego. Bawimy się do wyczerpania randkowych książek.

Serdecznie zapraszamy!!!

[PROMOCJA] Film promocyjny Gminy Witonia Zobacz         [INFORMACJA] Dodatek osłonowy. Sprawdź         [INFORMACJA] Nowe świadczenie dla osób niepełnosprawnych Więcej...         [INFORMACJA] INFORMACJA o sprzedaży węgla” Więcej...         [KONKURS] „Walentynka” – Biblioteka Publiczna Gminy Witonia im. Ignacego Kamińskiego zaprasza do udziału w konkursie plastycznym Więcej...                 [PROMOCJA] Film promocyjny Gminy Witonia Zobacz         [INFORMACJA] Dodatek osłonowy. Sprawdź         [INFORMACJA] Nowe świadczenie dla osób niepełnosprawnych Więcej...         [INFORMACJA] INFORMACJA o sprzedaży węgla” Więcej...         [KONKURS] „Walentynka” – Biblioteka Publiczna Gminy Witonia im. Ignacego Kamińskiego zaprasza do udziału w konkursie plastycznym Więcej...                 [PROMOCJA] Film promocyjny Gminy Witonia Zobacz         [INFORMACJA] Dodatek osłonowy. Sprawdź         [INFORMACJA] Nowe świadczenie dla osób niepełnosprawnych Więcej...         [INFORMACJA] INFORMACJA o sprzedaży węgla” Więcej...         [KONKURS] „Walentynka” – Biblioteka Publiczna Gminy Witonia im. Ignacego Kamińskiego zaprasza do udziału w konkursie plastycznym Więcej...                 [PROMOCJA] Film promocyjny Gminy Witonia Zobacz         [INFORMACJA] Dodatek osłonowy. Sprawdź         [INFORMACJA] Nowe świadczenie dla osób niepełnosprawnych Więcej...         [INFORMACJA] INFORMACJA o sprzedaży węgla” Więcej...         [KONKURS] „Walentynka” – Biblioteka Publiczna Gminy Witonia im. Ignacego Kamińskiego zaprasza do udziału w konkursie plastycznym Więcej...