– 14 lutego 2024 – Zapraszamy naszych Czytelników, a także tych którzy chcą zostać Czytelnikami Biblioteki Publicznej Gminy Witonia im. Ignacego Kamińskiego do walentynkowej zabawy – „Randki w ciemno z książką”!

Walentynki to super okazja do zakochania się w czytaniu, bo książka to świetny towarzysz na długie zimowe wieczory, bezsenne noce, weekendowy lub świąteczny odpoczynek.

Dlatego zapraszamy do wyboru książki, ale bez oceniania jej po okładce. – Dlaczego? – Wybierając nową książkę do czytania, często kierujemy się autorem, przeczytaną recenzją, opinią innych osób, marketingowym tekstem albo piękną okładką. Zdarzyć się może, że w ten sposób przeoczymy prawdziwą perełkę.

Co należy zrobić aby w wziąć udział w naszej akcji?

Jeśli jesteś już naszym Czytelnikiem, wystarczy jedynie przyjść do biblioteki i wypożyczyć zapakowaną książkę.

Jeśli jeszcze nie należysz do jednego z największych kół zainteresowań w naszej gminie, to może właśnie jest to ten moment aby dołączyć do grona Czytelników Biblioteki Publicznej Gminy Witonia im. Ignacego Kamińskiego  – zapraszamy!

Książki czekają od 14 lutego. Bawimy się do wyczerpania randkowych książek.

Serdecznie zapraszamy!!!

[INFORMACJA] Przerwy w dostawie wody dla ul. Torowej, Budek i Kostusina Więcej...         [INFORMACJA] Przerwy w dostawie wody dla ul. Dworcowej i ul. Królewskiej Więcej...[PROMOCJA] Film promocyjny Gminy Witonia Zobacz         [PROMOCJA] Teraz możesz poznać historię i zabytki gminy Witonia w zakładce "Historia" dostępnej pod menu "O Gminie" lub tutaj         [INFORMACJA] Rodzinnie, aktywnie, wesoło – półkolonie w Gminie Witonia Więcej...         [INFORMACJA] Nowy harmonogram odbioru odpadów Więcej...         [INFORMACJA] Dalsze informacje w sprawie inwestycji „Budowa przedszkola w Witoni" Więcej...                         [INFORMACJA] Przerwy w dostawie wody dla ul. Torowej, Budek i Kostusina Więcej...         [INFORMACJA] Przerwy w dostawie wody dla ul. Dworcowej i ul. Królewskiej Więcej...[PROMOCJA] Film promocyjny Gminy Witonia Zobacz         [PROMOCJA] Teraz możesz poznać historię i zabytki gminy Witonia w zakładce "Historia" dostępnej pod menu "O Gminie" lub tutaj         [INFORMACJA] Rodzinnie, aktywnie, wesoło – półkolonie w Gminie Witonia Więcej...         [INFORMACJA] Nowy harmonogram odbioru odpadów Więcej...         [INFORMACJA] Dalsze informacje w sprawie inwestycji „Budowa przedszkola w Witoni" Więcej...                         [INFORMACJA] Przerwy w dostawie wody dla ul. Torowej, Budek i Kostusina Więcej...         [INFORMACJA] Przerwy w dostawie wody dla ul. Dworcowej i ul. Królewskiej Więcej...[PROMOCJA] Film promocyjny Gminy Witonia Zobacz         [PROMOCJA] Teraz możesz poznać historię i zabytki gminy Witonia w zakładce "Historia" dostępnej pod menu "O Gminie" lub tutaj         [INFORMACJA] Rodzinnie, aktywnie, wesoło – półkolonie w Gminie Witonia Więcej...         [INFORMACJA] Nowy harmonogram odbioru odpadów Więcej...         [INFORMACJA] Dalsze informacje w sprawie inwestycji „Budowa przedszkola w Witoni" Więcej...                         [INFORMACJA] Przerwy w dostawie wody dla ul. Torowej, Budek i Kostusina Więcej...         [INFORMACJA] Przerwy w dostawie wody dla ul. Dworcowej i ul. Królewskiej Więcej...[PROMOCJA] Film promocyjny Gminy Witonia Zobacz         [PROMOCJA] Teraz możesz poznać historię i zabytki gminy Witonia w zakładce "Historia" dostępnej pod menu "O Gminie" lub tutaj         [INFORMACJA] Rodzinnie, aktywnie, wesoło – półkolonie w Gminie Witonia Więcej...         [INFORMACJA] Nowy harmonogram odbioru odpadów Więcej...         [INFORMACJA] Dalsze informacje w sprawie inwestycji „Budowa przedszkola w Witoni" Więcej...