– „100 sposobów. Jak zdobyć przyjaciół”

Życie ma zbyt wiele aspektów, aby je policzyć. Niniejsza książka jest częścią serii „100 sposobów”, która obejmuje kilka bardzo ważnych dziedzin życia. Każda książka skupia się na jednym aspekcie i sugeruje szereg wskazówek, jak go ulepszyć. Seria jest przydatna zarówno dla dzieci, jak i osób starszych, ponieważ wszyscy mogą skorzystać dzięki tym książkom.

Tytuły z serii:

• 100 sposobów na Jak przyciągać ludzi
  • 100 sposobów na Jak zachować się dobrze
  • 100 sposobów na Jak uwolnić się od stresu
  • 100 sposobów na Jak złagodzić gniew
  • 100 sposobów na Jak zdobyć przyjaciół

Źródło: https://www.taniaksiazka.pl/100-sposobow-na-jak-zdobyc-przyjaciol-p-1539378.html?q=100+sposob%f3w+na+jak+zdoby%e6+przyjaci%f3%b3&sgtype=prodonecol

[PROMOCJA] Film promocyjny Gminy Witonia Zobacz         [INFORMACJA] Dodatek osłonowy. Sprawdź         [INFORMACJA] Nowe świadczenie dla osób niepełnosprawnych Więcej...         [INFORMACJA] INFORMACJA o sprzedaży węgla” Więcej...         [KONKURS] „Walentynka” – Biblioteka Publiczna Gminy Witonia im. Ignacego Kamińskiego zaprasza do udziału w konkursie plastycznym Więcej...                 [PROMOCJA] Film promocyjny Gminy Witonia Zobacz         [INFORMACJA] Dodatek osłonowy. Sprawdź         [INFORMACJA] Nowe świadczenie dla osób niepełnosprawnych Więcej...         [INFORMACJA] INFORMACJA o sprzedaży węgla” Więcej...         [KONKURS] „Walentynka” – Biblioteka Publiczna Gminy Witonia im. Ignacego Kamińskiego zaprasza do udziału w konkursie plastycznym Więcej...                 [PROMOCJA] Film promocyjny Gminy Witonia Zobacz         [INFORMACJA] Dodatek osłonowy. Sprawdź         [INFORMACJA] Nowe świadczenie dla osób niepełnosprawnych Więcej...         [INFORMACJA] INFORMACJA o sprzedaży węgla” Więcej...         [KONKURS] „Walentynka” – Biblioteka Publiczna Gminy Witonia im. Ignacego Kamińskiego zaprasza do udziału w konkursie plastycznym Więcej...                 [PROMOCJA] Film promocyjny Gminy Witonia Zobacz         [INFORMACJA] Dodatek osłonowy. Sprawdź         [INFORMACJA] Nowe świadczenie dla osób niepełnosprawnych Więcej...         [INFORMACJA] INFORMACJA o sprzedaży węgla” Więcej...         [KONKURS] „Walentynka” – Biblioteka Publiczna Gminy Witonia im. Ignacego Kamińskiego zaprasza do udziału w konkursie plastycznym Więcej...