– Książki w języku ukraińskim/ Книги українською мовою

W ramach akcji „Książki w języku ukraińskim dla bibliotek” organizowanej w projekcie „Ukraińcy w bibliotece” przez Good Books Marcin Skrabka Biblioteka Publiczna Gminy Witonia pozyskała nowe tytuły książek w języku ukraińskim dla najmłodszych czytelników.

https://www.facebook.com/goodbookspl/
https://www.facebook.com/drukarnia.totem

Książki w języku ukraińskim biblioteka otrzymała także w darze od Instytutu Książki za pośrednictwem Wojewódzkiej Biblioteki Publicznej im. Marszałka Józefa Piłsudskiego
w Łodzi.

https://instytutksiazki.pl/aktualnosci,2,instytut-ksiazki-przekazuje-ksiazki-w-jezyku-ukrainskim-dla-uchodzcow-wojennych,7337.html

У рамках акції «Книги українською для бібліотек», організованої в рамках проекту «Українці в бібліотеці» від Good Books Marcin Skrabka, Публічна бібліотека ґміни Вітонія отримала нові назви книжок українською мовою для наймолодших читачів. Книги українською мовою надавав бібліотеці також Інститут книги через Губернську публічну бібліотеку. Маршал Юзеф Пілсудський у Лодзі.

Back to top
[KONKURS] Biblioteka Publiczna Gminy Witonia serdecznie zaprasza do udziału w konkursie fotograficznym „Śladami Ignacego Kamińskiego” Więcej...         [PROMOCJA] Film promocyjny Gminy Witonia Zobacz         [KONKURS] Konkurs Fotograficzny Województwa Łódzkiego Ogrodem Polski - LATO Więcej...         [WYNIKI KONKURSU] Wyniki konkursu „Powstanie Styczniowe w oczach młodego pokolenia” Więcej...         [KONKURS] Konkursy w ramach projektu „Zwycięstwo ducha, zwycięstwo odwagi, zwycięstwo miłości Ojczyzny” Więcej...         [KONKURS] Biblioteka Publiczna Gminy Witonia serdecznie zaprasza do udziału w konkursie fotograficznym „Śladami Ignacego Kamińskiego” Więcej...         [PROMOCJA] Film promocyjny Gminy Witonia Zobacz         [KONKURS] Konkurs Fotograficzny Województwa Łódzkiego Ogrodem Polski - LATO Więcej...         [WYNIKI KONKURSU] Wyniki konkursu „Powstanie Styczniowe w oczach młodego pokolenia” Więcej...         [KONKURS] Konkursy w ramach projektu „Zwycięstwo ducha, zwycięstwo odwagi, zwycięstwo miłości Ojczyzny” Więcej...         [KONKURS] Biblioteka Publiczna Gminy Witonia serdecznie zaprasza do udziału w konkursie fotograficznym „Śladami Ignacego Kamińskiego” Więcej...         [PROMOCJA] Film promocyjny Gminy Witonia Zobacz         [KONKURS] Konkurs Fotograficzny Województwa Łódzkiego Ogrodem Polski - LATO Więcej...         [WYNIKI KONKURSU] Wyniki konkursu „Powstanie Styczniowe w oczach młodego pokolenia” Więcej...         [KONKURS] Konkursy w ramach projektu „Zwycięstwo ducha, zwycięstwo odwagi, zwycięstwo miłości Ojczyzny” Więcej...         [KONKURS] Biblioteka Publiczna Gminy Witonia serdecznie zaprasza do udziału w konkursie fotograficznym „Śladami Ignacego Kamińskiego” Więcej...         [PROMOCJA] Film promocyjny Gminy Witonia Zobacz         [KONKURS] Konkurs Fotograficzny Województwa Łódzkiego Ogrodem Polski - LATO Więcej...         [WYNIKI KONKURSU] Wyniki konkursu „Powstanie Styczniowe w oczach młodego pokolenia” Więcej...         [KONKURS] Konkursy w ramach projektu „Zwycięstwo ducha, zwycięstwo odwagi, zwycięstwo miłości Ojczyzny” Więcej...